RW1S0BA499RJE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
RW1S0BA499RJE
RW1S0BA499RJE
型号
RW1S0BA499RJE
描述
RES 499 OHM 5% 1W 2515
数据表
RW1S0BA499RJE.pdf
交付服务
RW1S0BA499RJE
内容 *
    RW1S0BA499RJE 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Resistance499 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / Case2515 J-Lead
    Size / Dimension0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
    Height - Seated (Max)0.141" (3.58mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2515
    Temperature Coefficient±90ppm/°C