RL73H3AR22FTE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
RL73H3AR22FTE
RL73H3AR22FTE
型号
RL73H3AR22FTE
描述
RES 0.22 OHM 1% 1W 2512
数据表
RL73H3AR22FTE.pdf
交付服务
RL73H3AR22FTE
内容 *
    RL73H3AR22FTE 规格
    FeaturesCurrent Sense
    Tolerance±1%
    Resistance220 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2512
    Temperature Coefficient±100ppm/°C