MC102822505JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
MC102822505JE
MC102822505JE
型号
MC102822505JE
描述
RES SMD 25M OHM 5% 1.5W 5025
数据表
MC102822505JE.pdf
交付服务
MC102822505JE
内容 *
    MC102822505JE 规格
    SeriesMacrochip
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±5%
    Resistance25 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.5W
    Package / CaseNonstandard
    Size / Dimension0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
    Height - Seated (Max)0.142" (3.60mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±50ppm/°C