LVK25R010CER
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
LVK25R010CER
LVK25R010CER
型号
LVK25R010CER
描述
2W 0.010 OHMS 0.25% LVK (1224)
数据表
LVK25R010CER.pdf
交付服务
LVK25R010CER
内容 *
    LVK25R010CER 规格
    Ratings-
    FeaturesCurrent Sense, Moisture Resistant
    Tolerance±0.25%
    Resistance10 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / CaseWide 2412 (6231 Metric), 1224
    Size / Dimension0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device Package1224
    Temperature Coefficient±100ppm/°C