LVK25R005DER
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
LVK25R005DER
LVK25R005DER
型号
LVK25R005DER
描述
RES 0.005 OHM 2W 2512 WIDE
数据表
LVK25R005DER.pdf
交付服务
LVK25R005DER
内容 *
    LVK25R005DER 规格
    Ratings-
    FeaturesAnti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
    Tolerance±0.5%
    Resistance5 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / CaseWide 2512 (6432 Metric), 1225
    Size / Dimension0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device Package1224
    Temperature Coefficient±100ppm/°C