LVK24R033DER
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
LVK24R033DER
LVK24R033DER
型号
LVK24R033DER
描述
RES 0.033 OHM 0.5% 1W 2412
数据表
LVK24R033DER.pdf
交付服务
LVK24R033DER
内容 *
    LVK24R033DER 规格
    Ratings-
    FeaturesAnti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
    Tolerance±0.5%
    Resistance33 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device Package2412
    Temperature Coefficient±50ppm/°C