LVK24R020CER
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
LVK24R020CER
LVK24R020CER
型号
LVK24R020CER
描述
1W 0.020 OHMS 0.25% LVK (2412)
数据表
LVK24R020CER.pdf
交付服务
LVK24R020CER
内容 *
    LVK24R020CER 规格
    Ratings-
    FeaturesCurrent Sense, Moisture Resistant
    Tolerance±0.25%
    Resistance20 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device Package2512
    Temperature Coefficient±50ppm/°C