LVK20R030FER
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
LVK20R030FER
LVK20R030FER
型号
LVK20R030FER
描述
RES 0.03 OHM 1% 3/4W 2010
数据表
LVK20R030FER.pdf
交付服务
LVK20R030FER
内容 *
    LVK20R030FER 规格
    Ratings-
    FeaturesAnti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
    Tolerance±1%
    Resistance30 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.75W, 3/4W
    Package / Case2010 (5025 Metric)
    Size / Dimension0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device Package2010
    Temperature Coefficient±50ppm/°C