KDV12FR620ET
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
KDV12FR620ET
KDV12FR620ET
型号
KDV12FR620ET
描述
RES 0.62 OHM 1% 1/2W 1206
数据表
KDV12FR620ET.pdf
交付服务
KDV12FR620ET
内容 *
    KDV12FR620ET 规格
    FeaturesCurrent Sense
    Tolerance±1%
    Resistance620 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Size / Dimension0.133" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package1206
    Temperature Coefficient±50ppm/°C