HVC4020V1004JET
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
HVC4020V1004JET
HVC4020V1004JET
型号
HVC4020V1004JET
描述
RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 4020
数据表
HVC4020V1004JET.pdf
交付服务
HVC4020V1004JET
内容 *
    HVC4020V1004JET 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance1 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.5W
    Package / CaseNonstandard
    Size / Dimension0.402" L x 0.201" W (10.20mm x 5.10mm)
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package4020
    Temperature Coefficient±50ppm/°C