HVC2512T5005JET
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
HVC2512T5005JET
HVC2512T5005JET
型号
HVC2512T5005JET
描述
RES SMD 50M OHM 5% 1W 2512
数据表
HVC2512T5005JET.pdf
交付服务
HVC2512T5005JET
内容 *
    HVC2512T5005JET 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance50 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.248" L x 0.138" W (6.30mm x 3.50mm)
    Height - Seated (Max)0.022" (0.55mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2512
    Temperature Coefficient±100ppm/°C