CRGH2512J18R
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
CRGH2512J18R
CRGH2512J18R
型号
CRGH2512J18R
描述
RES SMD 18 OHM 5% 2W 2512
数据表
CRGH2512J18R.pdf
交付服务
CRGH2512J18R
内容 *
    CRGH2512J18R 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Resistance18 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2512
    Temperature Coefficient±100ppm/°C