CRGCQ2512F680K
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
CRGCQ2512F680K
CRGCQ2512F680K
型号
CRGCQ2512F680K
描述
RES 680K OHM 1% 1W 2512
数据表
CRGCQ2512F680K.pdf
交付服务
CRGCQ2512F680K
内容 *
    CRGCQ2512F680K 规格
    Tolerance±1%
    Resistance680 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2512
    Temperature Coefficient±100ppm/°C