CR25754J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
CR25754J
CR25754J
型号
CR25754J
描述
RES SMD 750K OHM 5% 1/20W 0201
数据表
CR25754J.pdf
交付服务
CR25754J
内容 *
    CR25754J 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Resistance750 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.05W, 1/20W
    Package / Case0201 (0603 Metric)
    Size / Dimension0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
    Height - Seated (Max)0.010" (0.26mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±200ppm/°C