CR101585F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
CR101585F
CR101585F
型号
CR101585F
描述
RES SMD 15.8M OHM 1% 1/8W 0805
数据表
CR101585F.pdf
交付服务
CR101585F
内容 *
    CR101585F 规格
    Features-
    Tolerance±1%
    Resistance15.8 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.125W, 1/8W
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C