CR08111J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
CR08111J
CR08111J
型号
CR08111J
描述
RES SMD 110 OHM 5% 1/4W 1206
数据表
CR08111J.pdf
交付服务
CR08111J
内容 *
    CR08111J 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Resistance110 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.25W, 1/4W
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C