CR04332J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
CR04332J
CR04332J
型号
CR04332J
品牌
Meritek
描述
RES SMD 3.3K OHM 5% 1/2W 1210
数据表
CR04332J.pdf
分类
片式电阻器-表面安装
交付服务
CR04332J
内容 *
    CR04332J 规格
    SeriesCR
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±5%
    Resistance3.3 kOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Size / Dimension0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C