CPF-A-0402B3K3E
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
CPF-A-0402B3K3E
CPF-A-0402B3K3E
型号
CPF-A-0402B3K3E
描述
RES SMD 3.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
数据表
CPF-A-0402B3K3E.pdf
交付服务
CPF-A-0402B3K3E
内容 *
    CPF-A-0402B3K3E 规格
    Tolerance±0.1%
    Resistance3.3 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.063W, 1/16W
    Package / Case0402 (1005 Metric)
    Size / Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Height - Seated (Max)0.014" (0.35mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package0402
    Temperature Coefficient±25ppm/°C