35408M2JT.pdf
| Features | - |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 8.2 MOhms |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | 2816 |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |