35405M6JT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
35405M6JT
35405M6JT
型号
35405M6JT
描述
RES 3540 5M6 5%
数据表
35405M6JT.pdf
交付服务
35405M6JT
内容 *
    35405M6JT 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Resistance5.6 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)4W
    Package / CaseNonstandard
    Size / Dimension0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2816
    Temperature Coefficient±100ppm/°C