3522160KFT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
3522160KFT
3522160KFT
型号
3522160KFT
描述
RES SMD 160K OHM 1% 3W 2512
数据表
3522160KFT.pdf
交付服务
3522160KFT
内容 *
    3522160KFT 规格
    Series3522, CGS
    FeaturesAutomotive AEC-Q200
    Tolerance±1%
    Resistance160 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C