352215RFT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
352215RFT
352215RFT
型号
352215RFT
描述
RES SMD 15 OHM 1% 3W 2512
数据表
352215RFT.pdf
交付服务
352215RFT
内容 *
    352215RFT 规格
    FeaturesAutomotive AEC-Q200
    Tolerance±1%
    Resistance15 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±200ppm/°C