35215K6FT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
35215K6FT
35215K6FT
型号
35215K6FT
描述
RES SMD 5.6K OHM 1% 2W 2512
数据表
35215K6FT.pdf
交付服务
35215K6FT
内容 *
    35215K6FT 规格
    FeaturesAutomotive AEC-Q200
    Tolerance±1%
    Resistance5.6 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C