3521220RFT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
3521220RFT
3521220RFT
型号
3521220RFT
描述
RES SMD 220 OHM 1% 2W 2512
数据表
3521220RFT.pdf
交付服务
3521220RFT
内容 *
    3521220RFT 规格
    FeaturesAutomotive AEC-Q200
    Tolerance±1%
    Resistance220 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C