352120KFT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
352120KFT
352120KFT
型号
352120KFT
品牌
TE Connectivity Passive Product
描述
RES SMD 20K OHM 1% 2W 2512
数据表
352120KFT.pdf
分类
片式电阻器-表面安装
交付服务
352120KFT
内容 *
    352120KFT 规格
    Series3521, CGS
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    FeaturesAutomotive AEC-Q200
    Tolerance±1%
    Resistance20 kOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case2512 (6432 Metric)
    Size / Dimension0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C