35025K1FT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
35025K1FT
35025K1FT
型号
35025K1FT
描述
RES 3502 5K1 1%
数据表
35025K1FT.pdf
交付服务
35025K1FT
内容 *
    35025K1FT 规格
    Features-
    Tolerance±1%
    Resistance5.1 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case2010 (5025 Metric)
    Size / Dimension0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2010
    Temperature Coefficient±100ppm/°C