3502120KFT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 片式电阻器-表面安装
3502120KFT
3502120KFT
型号
3502120KFT
品牌
TE Connectivity Passive Product
描述
RES 3502 120K 1%
数据表
3502120KFT.pdf
分类
片式电阻器-表面安装
交付服务
3502120KFT
内容 *
    3502120KFT 规格
    Series3502, CGS
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±1%
    Resistance120 kOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / Case2010 (5025 Metric)
    Size / Dimension0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package2010
    Temperature Coefficient±100ppm/°C