MA1812XR105K101
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
MA1812XR105K101
MA1812XR105K101
型号
MA1812XR105K101
描述
CAP CER 1UF 100V X7R 1812
数据表
MA1812XR105K101.pdf
交付服务
MA1812XR105K101
内容 *
    MA1812XR105K101 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance1 µF
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.053" (1.35mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.180" L x 0.125" W (4.60mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C