HC2225XR224K501
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
HC2225XR224K501
HC2225XR224K501
型号
HC2225XR224K501
描述
CAP CER 0.22UF 500V X7R 2225
数据表
HC2225XR224K501.pdf
交付服务
HC2225XR224K501
内容 *
    HC2225XR224K501 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.22 µF
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case2225 (5763 Metric)
    Thickness (Max)0.087" (2.20mm)
    Voltage - Rated500V
    Size / Dimension0.220" L x 0.250" W (5.70mm x 6.30mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C