HC2225XR103K202
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
HC2225XR103K202
HC2225XR103K202
型号
HC2225XR103K202
描述
CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225
数据表
HC2225XR103K202.pdf
交付服务
HC2225XR103K202
内容 *
    HC2225XR103K202 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance10000 pF
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case2225 (5763 Metric)
    Thickness (Max)-
    Voltage - Rated2000V (2kV)
    Size / Dimension0.220" L x 0.250" W (5.70mm x 6.30mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C