HC1812XR472K202
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
HC1812XR472K202
HC1812XR472K202
型号
HC1812XR472K202
描述
CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812
数据表
HC1812XR472K202.pdf
交付服务
HC1812XR472K202
内容 *
    HC1812XR472K202 规格
    Ratings-
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance4700 pF
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.087" (2.20mm)
    Voltage - Rated2000V (2kV)
    Size / Dimension0.180" L x 0.125" W (4.60mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C