GMC57X7R104M200NT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
GMC57X7R104M200NT
GMC57X7R104M200NT
型号
GMC57X7R104M200NT
描述
CAP CER 0.1UF 200V X7R 2225
数据表
GMC57X7R104M200NT.pdf
交付服务
GMC57X7R104M200NT
内容 *
    GMC57X7R104M200NT 规格
    Features-
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.1 µF
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case2225 (5763 Metric)
    Thickness (Max)0.138" (3.50mm)
    Voltage - Rated200V
    Size / Dimension0.220" L x 0.200" W (5.70mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C