GMC55X7R564K50NT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
GMC55X7R564K50NT
GMC55X7R564K50NT
型号
GMC55X7R564K50NT
描述
CAP CER 0.56UF 50V X7R 2220
数据表
GMC55X7R564K50NT.pdf
交付服务
GMC55X7R564K50NT
内容 *
    GMC55X7R564K50NT 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.56 µF
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case2220 (5750 Metric)
    Thickness (Max)0.138" (3.50mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C