GMC43CG153J50NT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
GMC43CG153J50NT
GMC43CG153J50NT
型号
GMC43CG153J50NT
描述
CAP CER 0.015UF 50V C0G/NP0 1812
数据表
GMC43CG153J50NT.pdf
交付服务
GMC43CG153J50NT
内容 *
    GMC43CG153J50NT 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Lead Style-
    Capacitance0.015 µF
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Thickness (Max)0.087" (2.20mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C