GMC32X7R334M100NT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
GMC32X7R334M100NT
GMC32X7R334M100NT
型号
GMC32X7R334M100NT
描述
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210
数据表
GMC32X7R334M100NT.pdf
交付服务
GMC32X7R334M100NT
内容 *
    GMC32X7R334M100NT 规格
    Features-
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.33 µF
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.110" (2.80mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C