GMC32CG562G50NT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
GMC32CG562G50NT
GMC32CG562G50NT
型号
GMC32CG562G50NT
品牌
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
描述
CAP CER 5600PF 50V C0G/NP0 1210
数据表
GMC32CG562G50NT.pdf
分类
陶瓷电容器
交付服务
GMC32CG562G50NT
内容 *
    GMC32CG562G50NT 规格
    SeriesGMC
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±2%
    Lead Style-
    Capacitance5600 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Failure Rate-
    Lead Spacing-
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Thickness (Max)0.087" (2.20mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C