GMC31CG4R7C200NT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
GMC31CG4R7C200NT
GMC31CG4R7C200NT
型号
GMC31CG4R7C200NT
描述
CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1206
数据表
GMC31CG4R7C200NT.pdf
交付服务
GMC31CG4R7C200NT
内容 *
    GMC31CG4R7C200NT 规格
    Features-
    Tolerance±0.25pF
    Lead Style-
    Capacitance4.7 pF
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.039" (1.00mm)
    Voltage - Rated200V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C