GMC31CG330F200NT
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
GMC31CG330F200NT
GMC31CG330F200NT
型号
GMC31CG330F200NT
品牌
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
描述
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1206
数据表
GMC31CG330F200NT.pdf
分类
陶瓷电容器
交付服务
GMC31CG330F200NT
内容 *
    GMC31CG330F200NT 规格
    SeriesGMC
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±1%
    Lead Style-
    Capacitance33 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Failure Rate-
    Lead Spacing-
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.039" (1.00mm)
    Voltage - Rated200V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C