CDR32BP151BFUSAJ
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
CDR32BP151BFUSAJ
CDR32BP151BFUSAJ
型号
CDR32BP151BFUSAJ
品牌
Vishay Vitramon
描述
CAP CER 150PF 100V BP 1206
数据表
CDR32BP151BFUSAJ.pdf
分类
陶瓷电容器
交付服务
CDR32BP151BFUSAJ
内容 *
    CDR32BP151BFUSAJ 规格
    SeriesMilitary, MIL-PRF-55681, CDR32
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±1%
    Lead Style-
    Capacitance150 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsHigh Reliability
    Failure RateS (0.001%)
    Lead Spacing-
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.051" (1.30mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C