CDR32BP102BJMRAC
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
CDR32BP102BJMRAC
CDR32BP102BJMRAC
型号
CDR32BP102BJMRAC
描述
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
数据表
CDR32BP102BJMRAC.pdf
交付服务
CDR32BP102BJMRAC
内容 *
    CDR32BP102BJMRAC 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Lead Style-
    Capacitance1000 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsHigh Reliability
    Failure RateR (0.01%)
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.051" (1.30mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C