CDR32BP101BJYMAC
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
CDR32BP101BJYMAC
CDR32BP101BJYMAC
型号
CDR32BP101BJYMAC
描述
CAP CER 100PF 100V BP 1206
数据表
CDR32BP101BJYMAC.pdf
交付服务
CDR32BP101BJYMAC
内容 *
    CDR32BP101BJYMAC 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Lead Style-
    Capacitance100 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsHigh Reliability
    Failure RateM (1%)
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Thickness (Max)0.051" (1.30mm)
    Voltage - Rated100V
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C