CDR31BX822AKZSAB
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
CDR31BX822AKZSAB
CDR31BX822AKZSAB
型号
CDR31BX822AKZSAB
描述
CAP CER 8200PF 50V BX 0805
数据表
CDR31BX822AKZSAB.pdf
交付服务
CDR31BX822AKZSAB
内容 *
    CDR31BX822AKZSAB 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance8200 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsHigh Reliability
    Failure RateS (0.001%)
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Thickness (Max)0.051" (1.30mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C