CDR31BX682AKYRAC
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
CDR31BX682AKYRAC
CDR31BX682AKYRAC
型号
CDR31BX682AKYRAC
品牌
Vishay Vitramon
描述
CAP CER 6800PF 50V BX 0805
数据表
CDR31BX682AKYRAC.pdf
分类
陶瓷电容器
交付服务
CDR31BX682AKYRAC
内容 *
    CDR31BX682AKYRAC 规格
    SeriesMilitary, MIL-PRF-55681, CDR31
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance6800 pF
    Part StatusActive
    ApplicationsHigh Reliability
    Failure RateR (0.01%)
    Lead Spacing-
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Thickness (Max)0.051" (1.30mm)
    Voltage - Rated50V
    Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C