2225Y4K00151KCR
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
2225Y4K00151KCR
2225Y4K00151KCR
型号
2225Y4K00151KCR
描述
CAP CER 150PF 4KV C0G/NP0 2225
数据表
2225Y4K00151KCR.pdf
交付服务
2225Y4K00151KCR
内容 *
    2225Y4K00151KCR 规格
    FeaturesSoft Termination
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance150 pF
    Package / Case2225 (5763 Metric)
    Thickness (Max)0.098" (2.50mm)
    Voltage - Rated4000V (4kV)
    Size / Dimension0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C