2225Y3K00391KXR
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
2225Y3K00391KXR
2225Y3K00391KXR
型号
2225Y3K00391KXR
描述
CAP CER 390PF 3KV X7R 2225
数据表
2225Y3K00391KXR.pdf
交付服务
2225Y3K00391KXR
内容 *
    2225Y3K00391KXR 规格
    FeaturesSoft Termination
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance390 pF
    Package / Case2225 (5763 Metric)
    Thickness (Max)0.098" (2.50mm)
    Voltage - Rated3000V (3kV)
    Size / Dimension0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C