2225SC473MAT1A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
2225SC473MAT1A
2225SC473MAT1A
型号
2225SC473MAT1A
描述
CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 2225
数据表
2225SC473MAT1A.pdf
交付服务
2225SC473MAT1A
内容 *
    2225SC473MAT1A 规格
    Ratings-
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±20%
    Lead Style-
    Capacitance0.047 µF
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case2225 (5763 Metric)
    Thickness (Max)0.100" (2.54mm)
    Voltage - Rated1500V (1.5kV)
    Size / Dimension0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C