22202C333KAT1A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
22202C333KAT1A
22202C333KAT1A
型号
22202C333KAT1A
描述
CAP CER 0.033UF 200V X7R 2220
数据表
22202C333KAT1A.pdf
交付服务
22202C333KAT1A
内容 *
    22202C333KAT1A 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.033 µF
    Package / Case2220 (5750 Metric)
    Thickness (Max)0.130" (3.30mm)
    Voltage - Rated200V
    Size / Dimension0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C