1825SC223KAT1A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1825SC223KAT1A
1825SC223KAT1A
型号
1825SC223KAT1A
品牌
KYOCERA AVX
描述
CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 1825
数据表
1825SC223KAT1A.pdf
分类
陶瓷电容器
交付服务
1825SC223KAT1A
内容 *
    1825SC223KAT1A 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance0.022 µF
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Failure Rate-
    Lead Spacing-
    Mounting TypeSurface Mount, MLCC
    Package / Case1825 (4564 Metric)
    Thickness (Max)0.100" (2.54mm)
    Voltage - Rated1500V (1.5kV)
    Size / Dimension0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C