1825GC122KAT3A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
1825GC122KAT3A
1825GC122KAT3A
型号
1825GC122KAT3A
描述
CAP CER 1200PF 2KV X7R 1825
数据表
1825GC122KAT3A.pdf
交付服务
1825GC122KAT3A
内容 *
    1825GC122KAT3A 规格
    Ratings-
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Lead Style-
    Capacitance1200 pF
    Package / Case1825 (4564 Metric)
    Thickness (Max)0.100" (2.54mm)
    Voltage - Rated2000V (2kV)
    Size / Dimension0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C