18253A153FAT2A
首页 > 产品展示 > 电容器 > 陶瓷电容器
18253A153FAT2A
18253A153FAT2A
型号
18253A153FAT2A
描述
CAP CER 0.015UF 25V NP0 1825
数据表
18253A153FAT2A.pdf
交付服务
18253A153FAT2A
内容 *
    18253A153FAT2A 规格
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±1%
    Lead Style-
    Capacitance0.015 µF
    Package / Case1825 (4564 Metric)
    Thickness (Max)0.051" (1.30mm)
    Voltage - Rated25V
    Size / Dimension0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C